Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελεύθερη πρόσβαση στα Φ.Ε.Κ.


Nick D.

Recommended Posts

Νομίζω όμως ότι κακώς αφαιρέσατε την προεπισκόπηση επειδή τώρα χρειάζεται να κατεβάσουμε ολόκληρο το PDF για να δούμε τα περιεχόμενα, πράγμα που σημαίνει μεγαλύτερη καθυστέρηση. Γι' αυτό η προεπισκόπηση ως δυνατότητα πρέπει να επανέλθει.

 

Προφανώς επέλεξαν το αυξημένο φορτίο στο δίκτυο παρά την αυξημένη επεξεργαστική ισχύ για μετατροπή των pdf σε svg. Πάντως πολύ σωστή η πρότασή σου συνάδερφε.

 

Μπράβο στο Ε.Τ. Θα μας λύσει τα χέρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Δε θα πω "μπράβο στο ΕΤ" αλλά "επιτέλους πρυτάνευσε η λογική"! Σε κοινωνία στην οποία δε συγχωρείται άγνοια νόμου, ήταν αδιανόητο να πληρώνουν οι πολίτες για να έχουν πρόσβαση στο νόμο.

 

Υ.Γ. Το χρηματικό υπόλοιπο του λογαριασμού όσων ήμασταν συνδρομητές υποθέτω "υπέρ πατρίδος" ε;

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ένα ετήσιο έξοδο λιγότερο!!!

@ tpanag : Εεεεε ..... τόσα πράγματα κάνει η πατρίδα για ΣΕΝΑ :shock:.... να μη κάνεις κι εσύ κάτι "ΥΠΕΡ" της????:D

Link to comment
Share on other sites

E Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ ! ! ! ! :)

 

Πράγματι ήταν η καλύτερη είδηση των τελευταίων ημερών!

Αν και μου το είχε πει ο λογιστής μου, εγώ δεν τον είχα πιστέψει (δύσπιστε Έλληνα)

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω, για μένα είναι το λογικό ότι θα έπρεπε να είναι δωρεάν η πρόσβαση.
Δεν έχεις λάθος στην λογική σου. Απλώς ότι έχει να κάνει με την νομοθεσία δεν πρέπει να λειτουργεί πολύ η λογική.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.