Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

@Πάνος, όπως σου λέει και ο Faethon χωρίς πιστοποίηση τεχνικών χαρακτηριστικών no ΠΕΑ και no money για τον τύπο. Μόλις του το τονίσεις, θα κάτσει να πάρει τηλέφωνο στο εργοστάσιο και θα τα βρει όλα γρήγορα. Μου έχει συμβεί πολλάκις.

 

Σε εγχειρίδιο επίτοιχου που θα μπει σε διαμέρισμο διαβάζω: " Μπορεί να εγκατασταθεί και σε χώρους με μερική κάλυψη"

Τί σημαίνει αυτό στην πράξη;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφοι επειδή στο επόμενο project που μου έτυχε σκέπτομαι να αναλάβω ως ανάδοχος, θα ήθελα κάποιος να μου πει σχετικά αν αντιμετώπισε και που δυσκολίες, πχ έστειλε τιμολόγια έργου δικά του με δελτίο αποστολής του προμηθευτή πάντοτε βέβαια στην διεύθυνση του έργου, επίσης αν υπάρχει θέμα με την εφορία κα τους ΚΑΔ, έχω δηλωμένο τον 41.20 (κατασκευαστικές εργασίες κτιρίων για κατοικίες και μη).

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φρέσκα ψάρια

Στην Τράπεζα του λιμανιού πήγε γνωστός μου για προέγκριση.

Απάντηση. Δεν σας δίνουμε προέγκριση, εκτός εάν απευθυνθείτε σε δικό μας επιθεωρητή και κάνετε τα έργα με δικά μας συνεργεία.

 

Περιμένει ο πελάτης επίσημη απάντηση και ετοιμάζομαι. Inzaghi Πάμε να τους το κάψουμε μαζί

Link to comment
Share on other sites

Τι λε ρε! Ορμάτε τους! και μην ξεχάσετε όνομα υπαλλήλου και υποκατάστημα και καταγγελία στα κεντρικά της τράπεζας και στο ΥΠΕΚΑ.

Εγώ μόλις γύρισα από την ευρωπαική, για την περίπτωση που έλεγα πριν από λίγες μέρες. Τα είπα μία στον διευθυντή, τώρα σειρά έχει κεντρικά και υπουργείο (χθες δεν απαντούσε το τηλέφωνο, αλλά υπάρχει και ταχυδρομείο και διαδίκτυο).

Μόνο έτσι μπορεί να μαζευτούν (έστω λίγο).

Link to comment
Share on other sites

εχω ηδη 2 περιστατικα

 

δεν αφησαν τον πελατη να συμπληρωσει τιποτα και ειπαν οτι μπορει να γινει μετα

και οτι ο φακελος θα παει θεσσαλονικη και μετ αβλεπουμε

συναδελφοι μου λενε οτι μετα δε παιζει να γινει πρεπει να οριστει απο πριν

 

ποιος θα κανει το ποστ να μαζεψουμε υπογραφες για το θεμα???????

Link to comment
Share on other sites

Και θα κόψει παραστατικό στον εαυτό του;

 

Όχι ακριβώς, ο προμηθευτής είναι ΟΕ στην οποία μετέχει ο ωφελούμενος (διαφορετικά ΑΦΜ)

 

μετά κόπων και βασάνων έπιασα γραμμή και πήρα την απάντηση ότι μπορεί...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.