Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α10] Ηλεκτρονική διαδικασία ένταξης στο Ν. 4178/13


Recommended Posts

Καλησπερα.. εχω περιπτωση αποθηκης αγροτικου συνεταιρισμου.. 

 

1) ως επικρατουσα χρηση τι βαζω? μεταποιηση η τουρισμος-βιομηχανια? 

2) καθως το κτηριο ανηκει σε νομικο πρόσωπο ιδιωτικου δικαιου τι γραφω στα ονομα, ονομα πατρος μητρος κλπ? 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι συγνωμη αν εχει απαντηθει αλλα με την αναζητηση δεν βρήκα κάτι, ουτε φυσικα μου απάντησαν απο την εξυπηρετηση του ΤΕΕ (κακοχρονο να χουνε.... θελουν και το 2%)

 

Ξερει κανεις πως μπορω να διαγραψω αρχεια που ανέβασα λανθασμένα ?

Μου εχει κουβαλησει αρχεια απο το 4014 τα οποια θελω να αλλαξω γιατι άλλα ζητανε τωρα στα σχέδια.

 

Δε μπορω να διαγραψω ή να ακυρωσω ανεβασμενα αρχεια. Δοκιμασα firefox, chrome και IE αλλα τιποτα. Καμια ιδέα ???

Link to comment
Share on other sites

Σε οριστική δεν μπορείς να ακυρώσεις αρχεία...θα πρέπει να στείλεις ηλ. αίτημα να σου γυρίσουν την δήλωση σε υπαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι συγνωμη αν εχει απαντηθει αλλα με την αναζητηση δεν βρήκα κάτι, ουτε φυσικα μου απάντησαν απο την εξυπηρετηση του ΤΕΕ (κακοχρονο να χουνε.... θελουν και το 2%)

 

Ξερει κανεις πως μπορω να διαγραψω αρχεια που ανέβασα λανθασμένα ?

Μου εχει κουβαλησει αρχεια απο το 4014 τα οποια θελω να αλλαξω γιατι άλλα ζητανε τωρα στα σχέδια.

 

Δε μπορω να διαγραψω ή να ακυρωσω ανεβασμενα αρχεια. Δοκιμασα firefox, chrome και IE αλλα τιποτα. Καμια ιδέα ???

Σωστοί οι συνάδελφοι...συγκεντρωτικά:

α) κανεις ηλ. αίτηση για επαναφορά της δήλωσης σε κατάσταση "υπαγωγή"

β) μπαίνεις στην καρτέλα με τα αρχεία και ακυρώνεις (με το κουμπί "Χ") αυτά που δεν είναι σωστά

γ) αφού δεις ότι όντως ακυρώθηκαν αυτά που ήθελες, ανεβάζεις εκ νέου τα σωστά 

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι sos...Μετέφερα δήλωση από τον 4014, άλλαξα τ.μ. στη φάση αρχικής υπαγωγής, πέρασα σε υπαγωγή αλλά διεπίστωσα ότι είχα λάθος στον υπολογισμό. Αλλάζω τα τ.μ. (θυμίζω είμαι σε υπαγωγή) ξαναυποβάλλω και δε μου αλλάζει το πρόστιμο, με πάει σε οριστική!!!!sos

Edited by katero
Link to comment
Share on other sites

τα τ.μ. έχουν αυξηθεί αλλά τα πέρασα παραπάνω, μεν, αλλά  λάθος...σε κατασταση υπαγωγή δε δέχεται αλλαγές???

Edited by katero
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.