Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Παρεμπιπτόντως. Μου ζήτησαν σε ειδική περίπτωση να στείλω διευκρινιστικά έγγραφα. Σήκωσα εκ νέου την υπεύθυνη δήλωση όπως μου ζήτησαν και είπα στον ωφελούμενο να πατήσει "Έλεγχος Πληρότητας" και να συνεχίσει. Ωστόσο δεν του εμφανίζεται το σχετικό πεδίο. Το έχει συναντήσει/επιλύσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

54 λεπτά πριν, PANOSCHAL said:

Καμιά προκαταβολή έχει μπει σε κανέναν;;;;;;;

Εχω καταχωρηση προμηθευτες και ειμαι σε διαδικασια εκταμιευσης προκαταβολων απο 10 Σεπτεμβριου. Μεχρι στιγμης τιποτα καινουριο..Παμε για 2ο μηνα στο περιμενε.

Και ειναι η ιδια συμμετοχη...φανταζεσε ποσοι προμηθευτες θα λακισουν βλεποντας οτι θα παρουνε τα λεφτα τους του Αγιου ανημερα..Ολο πιεση για τις ημερομηνιες αλλα

τωρα που ειναι να βαλουν το χερι στην τσεπη μας βγαζουν την παναγια..

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, billaros2 said:

Εχω καταχωρηση προμηθευτες και ειμαι σε διαδικασια εκταμιευσης προκαταβολων απο 10 Σεπτεμβριου. Μεχρι στιγμης τιποτα καινουριο..Παμε για 2ο μηνα στο περιμενε.

Και ειναι η ιδια συμμετοχη...φανταζεσε ποσοι προμηθευτες θα λακισουν βλεποντας οτι θα παρουνε τα λεφτα τους του Αγιου ανημερα..Ολο πιεση για τις ημερομηνιες αλλα

τωρα που ειναι να βαλουν το χερι στην τσεπη μας βγαζουν την παναγια..

Αφου εισαι με ιδια κεφαλαια, τι προκαταβολη περιμενεις???

Εσυ δεν υποτιθεται οτι βαζεις τα ιδια κεφαλαια σου σαν προκαταβολη?

Edited by getsakna
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, getsakna said:

Αφου εισαι με ιδια κεφαλαια, τι προκαταβολη περιμενεις???

με δανειο ειμαι..απλα η προκαταβολη που δινουνε ειναι το συνολο της δικιας μου συμμετοχης..

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν το σύνολο της συμμετοχής. Λογικά τα χρήματα που περιμένουν οι τράπεζες για να εκταμιεύσουν τις προκαταβολές είναι απλώς η κάλυψη των τόκων τους από το ΕΤΕΑΝ, καθώς το κυρίως ποσό που εκταμιεύεται αφορά δάνειο του ωφελούμενου (άρα δεν πρόκειται στο σύνολο τους για χρήματα του ΕΤΕΑΝ).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Η πληρωμή στους προμηθευτές γίνεται στο βήμα 7 (Αίτηση σε υλοποίηση παρεμβάσεων); Ανεβάζω ψηφιοποιημένη την τραπεζική συναλλαγή και είμαι καλυμμένος;

Επίσης τα κλιματιστικά των 12.000 Btu (3,52 kW) εντάσσονται στην κατηγορία 3.Ζ (ΙΙ) ή 3.Ζ (ΙΙΙ); 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση , τι περιλαμβάνει η θερμομόνωση δώματος, ποιες είναι οι απαραίτητες εργασίες και υλικά, αναγράφονται αυτά κάπου;

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.