Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Παιδιά σας παρακαλώ πείτε μου έστω ένας στο φόρουμ οτι έχει κάνει οριστική υποβολή γιατί πέφτω από το μπαλκόνι

 

Πολλοί έχουν κάνει οριστική υποβολή ρε... Ο κουμπάρος μου τρεις μόνο και ένας φίλος άλλη μία σίγουρα. Και ξέρω για καμιά δεκαριά άτομα ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο αριθμός πρωτοκόλλου μιας αίτησης διαφέρει από τον κωδικό της αίτησης. Άρα εκτιμώ ότι η διαφορά των 31000 ανάμεσα στις δύο αιτήσεις δεν έχει να κάνει με τον αριθμό των αιτήσεων που έχουν υποβληθεί. 

 

γι'αυτό αναφέρω ΑΑ (αύξων αριθμός) και όχι αρ. πρωτοκόλου. Πάντως 31,000 "δημιουργίες αίτησης" ή έστω "προσπάθειες για αίτηση" έγιναν μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί έχουν κάνει οριστική υποβολή ρε... Ο κουμπάρος μου τρεις μόνο και ένας φίλος άλλη μία σίγουρα. Και ξέρω για καμιά δεκαριά άτομα ακόμα...

Με δουλεύεις τώρα έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, στις 9.20 το πρωί...έκτοτε και μέχρι τις 14.00 περίμενα τη ΑΑΔΕ να δώσει οκ, το έδωσε, πέρασα και τα υπόλοιπα και από 14.30 έως τώρα παλεύω για α-τικ-άριστη οριστική!

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που τα κατάφεραν και πήραν αριθμό πρωτοκόλλου φυσιολογικά θα το έκαναν πριν τις 10:30 που έπεσε το σύστημα..

 

Υπάρχει κανείς που το κατάφερε μετά τις 15:00 που ξανάνοιξε???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να καταλαβαινόμαστε. Είμαι στο βήμα 3 σε 6 αιτήσεις και δεν μπορώ να κάνω οριστική υποβολή αίτησης. Μου κάνει ατέλειωτο loading. Έχει περάσει κανείς από αυτό το στάδιο? Μήπως πρέπει να το αφήσω να φορτώνει και κάποια στιγμή θα υποβληθεί?

Link to comment
Share on other sites

Δικαιολογητικό περί μη υποχρέωσης υποβολής φορολογικής δήλωσης μαζί με υπεύθυνη δήλωση του ν.1599/1986

 

Τι είναι πάλι αυτό?

 

Αν δηλωσες μη υποχρεος, σο λεει γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.