Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

7 ώρες πριν, aware said:

Δεν νομίζω. Εμένα δείχνει πρόοδο αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορούσε να είναι περισσότερη αν περίμενα όλες οι χρονομπάρες να ολοκληρωθούν...

Τι να σου πω. Όταν το δοκίμασα και επιχείρησα να πάω στην επόμενη ενότητα, δεν μου έκανε "τσεκ" στην ενότητα που πέρασα στα "γρήγορα".

 

7 ώρες πριν, aware said:

Δεν νομίζω. Εμένα δείχνει πρόοδο αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορούσε να είναι περισσότερη αν περίμενα όλες οι χρονομπάρες να ολοκληρωθούν...

Τι να σου πω. Όταν το δοκίμασα και επιχείρησα να πάω στην επόμενη ενότητα, δεν μου έκανε "τσεκ" στην ενότητα που πέρασα στα "γρήγορα".

 

Μόλις έλαβα αυτό το μήνυμα 

 

Μην κάνεις συνεχόμενες παραθέσεις. Για να προσθέσεις απαντήσεις στο ίδιο μήνυμα επίλεξε τρόπο απάντησης με multiquote, ή επίλεξε "επεξεργασία" αν θες να προσθέσεις κάτι στο αρχικό σου μήνυμα. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos 33

Στιγμιότυπο οθόνης (25).png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, iks said:

Στο e-dimitra γιατί τα ποσοστά παρακολούθησης είναι 0/100??

Ούτε χρόνο παρακολούθησης έχει όπως άλλες πλατφόρμες. Μόνο attempts.

Στην ολοκλήρωση μαθήματος κολλάει πάντα σε μένα

Από τηλέφωνο που έκανα στο helpdesk του e dimitra:
1. Θα προσθέσουν χρονόμετρο μετά το πάσχα ("είναι πολύ νωρίς" είπαν )
2. Θα ενημερωθούμε όταν συμπληρωθούν οι 67 ώρες με email (κάποια στιγμή - αργότερα)
3. Αυτοί μπορούν να δουν το χρόνο μας, συγκεκριμένα την πληροφορία την έχει ο Επόπτης[;] του κεκ αλλά και να επικοινωνήσουμε μαζί του τώρα δεν θα πάρουμε απάντηση, γιατί "είναι πολύ νωρίς".
4. Αυτό που καταγράφει το σύστημά τους για τις 100(67) ώρες, δεν είναι το αν έχουμε δει όλες τις διαφάνειες κάθε ενότητας αλλά το πόσο χρόνο έχουμε ξοδέψει εντός.
Ωστόσο πρέπει σε κάθε μάθημα να έχει καταγραφεί attempt: 1 (να το χεις ανοίξει μια φορά). 

Να πω ότι από χθες και σε μένα σταμάτησε να καταγράφει όσα άνοιξα, ενώ δύο μαθήματα, το Revit1,2 της ενότητας 6, δεν ανοίγουν [υπάρχουν;] καν. 
Ίσως να είναι "πολύ νωρίς".

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, getsakna said:

Νομιζω οτι ειναι θεμα pc..τειχους ασφαλειας κλπ

Διοτι ολοι οι browser σε αυτο το Pc δεν δινουν αποτελεσμα κανενα...

2 ώρες πριν, dib said:

Όχι ... 7 έχω!

και δεν μπαίνει ούτε απο firefox ούτε απο chrome...

Ανταλλάξτε τι ISP έχετε. Κάθε ISP έχει δικό του routing με το εξωτερικό. Το συγκεκριμένο σάιτ φαίνεται να απαιτεί σύνδεση με Ολλανδία μέσω Γαλλίας.

 

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, venezia said:

Συνάδελφοι καλησπέρα και Καλό Πάσχα να έχουμε .

Παρακολουθεί κάποιος την ενότητα 6 (SMART BUILDINGS) ?

1 ώρα πριν, Arche said:

Οχι, γιατι?

Ψάχνω κάποιον για ανταλλαγή πληροφοριών και σύγκριση ύλης ΚΕΚ . Αλλά μάλλον μόνο εγώ το παρακολουθώ μου φαίνεται γιατί κανείς δεν μου απάντησε μέχρι τώρα αν και έχω ποστάρει αρκετές φορές το ερώτημα .

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.