Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

Συνάδελφοι μια ερώτηση: Γνωρίζετε αν θα υπάρξει νέο πρόγραμμα απο τον οαεδ για τους νέους μηχανικούς? Αν θα υπάρξει κάποιο πρόγραμμα ΕΣΠΑ για επιδότηση από 50-80% εξοπλισμού? Στο 2ο πρόγραμμα γνωρίζετε αν απαιτείται εκπλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γυψοσανίδα δεν μου περάστηκε στα τιμολόγια,μάρμαρο δεν μου περάστηκε στα τιμολόγια,laminate πατωμα δεν μου περάστηκε στα τιμολόγια.Χρώματα για βάψιμο δεν μου περάστηκαν!Ειναι χαζοί εντελώς!

Αν ειχα πλακάκι θα το δεχόντουσαν!Δεν παλευονται!

 

Βρε δεν παν να κανουν καμιά δουλειά...

Πηγα κι εγω σε ενα γνωστό,πλήρωσα το Φπα για ενα λαπτοπ 1500 και αντε γεια.

Link to comment
Share on other sites

Παίδια μια ερώτηση σχετικά με την προκαταβολή θα ήθελα να κάνω.Έχω πάρει έγκριση χρηματοδότησης εδώ και ένα μήνα. Τα χρήματα για να μπουν στον λογαριασμό πόσο περίπου κάνουν?

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται στην τουμπα να δινεις προεγκρισεις σε αιτησεις οκτωβριου και στον οαεδ στον βαρδαρη,να μην εχουν δωσει προεγκριση σε δηλωσεις σεπτεμβριου?

Link to comment
Share on other sites

καλήσπέρα.....

έχω μπεί στο πρόγραμμα των νέων μηχανικών και έχω πάρει και την πρώτη δόση,θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και άν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει....Μπορώ να διδάσκω σε ιεκ χωρις να υπογράψω σύμβαση και να κόβω αποδείξεις, δεν νομίζω πως θεωρείτε εξαρτημένη σχέση εργασίας άλλωστε τα λεφτά δεν είναι τίποτα το τρομερό.Και κάτι ακόμη, πήρε το αυτί μου πως έχουν αρχήσει να καθυστερούν την δεύτερη δόση, έχει κανείς τέτοιο προβλημα?

 

Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.