Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

εμενα ρε παιδια μου ειπαν οτι το προγραμμ στο οποιο αναφερεστε σταματησε να τρεχει στις 7 ιουνιου του 11

 

για ποιο προγραμμα μιλατε εσεις εδω;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα ρε παιδια μου ειπαν οτι το προγραμμ στο οποιο αναφερεστε σταματησε να τρεχει στις 7 ιουνιου του 11

 

για ποιο προγραμμα μιλατε εσεις εδω;;

 

Για αυτό το πρόγραμμα μιλάμε συνάδελφε. Μπήκαμε πριν τις 7/06/2011 και κάθε εξάμηνο τρέχουμε να πάρουμε τα χρήματα της κάθε δόσης...

Link to comment
Share on other sites

Τιμολόγιο από 1/3 και ακόμα χρήμα δεν είδαμε. Θεσσαλονίκη ΚΠΑ2. Στην αρχή μου είπαν 3 βδομάδες. Μετά 1 μήνα. Μετά 1 μήνα και 2 βδομάδες. Μετά μου είπαν να περάσει το Πάσχα και μετά. Πέρασε και το Πάσχα και δεν. Τι γίνεται??????

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που ανήκω στο ίδιο (ΚΠΑ2 Θεσσαλονίκη) δεν είχα πρόβλημα.

Πέρνα μία βόλτα από Δευτέρα και ρώτα. Θα σε εξυπηρετήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που ανήκω στο ίδιο (ΚΠΑ2 Θεσσαλονίκη) δεν είχα πρόβλημα.

Πέρνα μία βόλτα από Δευτέρα και ρώτα. Θα σε εξυπηρετήσουν!

Πες μου συνάδελφε σε παρακαλώ τους χρόνους σου (ημερομηνία τιμολογίου και κατάθεση χρημάτων) για να δω αν είναι τόσο το περιθώριο.... οκ, όπως και ποιο μήνα σου έβαλαν την τελευταία δόση... Σε ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα ούτε τιμολόγιο δεν έχω κόψει για τη 2η δόση. Ο έλεγχος έγινε μέσα Φεβρουαρίου και μου είπαν πως πλέον υπάρχει καθυστέρηση από τα κεντρικά.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου συνάδελφε σε παρακαλώ τους χρόνους σου (ημερομηνία τιμολογίου και κατάθεση χρημάτων) για να δω αν είναι τόσο το περιθώριο.... οκ, όπως και ποιο μήνα σου έβαλαν την τελευταία δόση... Σε ευχαριστώ....

 

Τιμολόγιο έκοψα στις 23/1/12 (την ημέρα που πήγα και κατέθεσα τα χαρτιά μου).

Τα χρήματα μπήκαν τέλη του επόμενου μήνα, δηλαδή στις 28/2/12.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με ΟΑΕΔ ΚΠΑ2 και μου είπαν λόγω υψηλού φόρτου εργασίας στο οικονομικό τμήμα θα καθυστερήσει κ' άλλο. Δε μου καθόρισε ούτε το χρονικό περιθώριο. Σε άλλα τηλέφωνα που έκανα μου έλεγε ένα χρονικό ορίζοντα. fake βέβαια.

Ζωή σε μας.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.