Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανέβασμα συμβάσεων με πελάτες μας στο σύστημα αμοιβών του ΤΕΕ


Recommended Posts

Eυχαριστώ Ιάσονα. Θα ακολουθήσω την συμβουλή σου :smile:

 

 

Μην κάνετε άσκοπη παράθεση ολόκληρου του αμέσως προηγούμενου μηνύματος, για λόγους οικονομίας του Φόρουμ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

Manolis gon

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 554
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι εχουμε κάποιο νεότερο από ΓΓΠΣ ποτέ θα ανοίξει το πρόγραμμα??και άλλη μια ερώτηση στο τεε καταλάθος υπέβαλα σε ένα έργο 2 φορές το ίδιο συμφωνητικό και προσπαθω να το ακυρώσω αλλά δεν μου το ακυρώνει,υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα με αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα (είναι απλώς πλεονασμός).

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : Έχω δηλώσεις αυθαιρέτων εντός του 2012 για τις οποίες έχω συμφωνητικό αλλά δεν έχω πληρωθεί και δεν έχω κόψει καμμία ΑΠΥ.

Αυτά τα συμφωνητικά θα υποβληθούν μαζί με τα υπόλοιπα (για τα οποία έχω κόψει μέσα στο 12 ΑΠΥ)??

Σκεφτόμουν να αλλάξω ημερομηνία και να τα υποβάλλω στο 13 που θα έχω πληρωθεί, τι λέτε??

Link to comment
Share on other sites

To A/A έργου.

 

Μια ερώτηση: Έχω πληρεξούσιο από έναν πελάτη μου που είναι στο εξωτερικό προς την αδερφή του. Στην εξουσιοδότηση και στις υπεύθυνες δηλώσεις που θα κάνω θα αναφέρω το όνομα της αδερφής του. Θα αναφέρω σε αυτές και τον αριθμό πληρεξούσιου. Το πρόβλημα μου είναι ότι στην Υ.Δ. γράφει δηλώνω ότι ".......'. Η αδερφή του θα δηλώνει για τον πελάτη μου; Έτσι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.