Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους..Εχω το εξής πρόβλημα: Πριν 2 χρόνια έκανα ένα ΠΕΑ σε ένα οίκημα με σκοπό την πώληση του, το σπίτι πουλήθηκε και ο νεος ιδιοκτήτητης εκανε καποιες μικροπαρεμβάσεις στο εσωτερικό του σπιτιού. Εχει πάρει ήδη προέγκριση για το πρόγραμμα και θέλει να κάνει ένα καινουριο ΠΕΑ για να καταθέσει τα δικαιολογητικά του στην τράπεζα. Τι πρέπει να γίνει? Ένα προσάρτημα στο ήδη υπάρχον? Μου ζητάει να κάνω ανάκληση του παλιού, όμως αυτό έχει διαδικασία και δε θέλω να χρεωθώ μια ανάκληση για κάτι που είχε γίνει σωστά. Τι προτείνετε να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν θα σου κανουν ανάκληση τη στιγμη που ειναι σωστό. Τι θα βαλεις σαν λόγο; Δεν υπαρχει περιπτωση να στο δεχτούν. Προχωράς με προσαρτημα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

yian

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι Κατερίνα και peratis, νομίζω είναι χάσιμο χρόνου να ασχολείστε με κάτι που τελείωσε.

 

Περιμένετε να βγεί το νέο πρόγραμμα (με νέους όρους που κανείς δεν ξέρει ακόμα) και... τα ξαναλέμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέταμε ότι το πρόγραμμα έτρεχε κανονικά... σύστημα θέρμανσης σε κατοικία που δεν διαθέτει καθόλου προβλέπεται έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.