Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Η απάντηση μόλις πατάω στο Link είναι Δεν υπάρχει απόφαση με τα συγκεκριμένα κριτήρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καποιος συναδελφος με πολλες δουλειες στο εξοικονομω μηπως καταλαβε απο ποια ημερομηνια αιτησης εχουν επιλεχθει. εγω την εκανα 15 νοεμβρη και ακομα δεν εχω μπει.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως Πάνο είναι η διεύθυνση της εταιρίας που ανέλαβε τα ξενοδοχεία και τα έξοδα εισιτηρίων;

Αν κρίνω από καύσιμα, διόδια, ακτοπλοϊκά κλπ είναι ένας σούμα λογαριασμός για ελέγχους στη μισή Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον πάντως είναι κι αυτό και ειδικότερα αυτό εδώ: http://prntscr.com/vi4h0

Διαδρομή από Ξενίας 24 - Αθήνα μέχρι το 80 της Μιχαλακοπούλου - Αθήνα, 1.799,28€ με διαμονή και αεροπορικά εισιτήρια :shock:

http://prntscr.com/vi3jm

 

δεν ειναι ακριβως ετσι

eurostar ειναι το ταξιδιωτικο γραφειο μεσω του οποιου κλειστηκαν τα αεροπορικα εισητηρια και τα ξενοδοχεια , οχι οτι για να πανε μεχρι την eurostar πηρανε αεροπλανο και μεινανε στο hilton.

[/off topic]

Link to comment
Share on other sites

καποιος συναδελφος με πολλες δουλειες στο εξοικονομω μηπως καταλαβε απο ποια ημερομηνια αιτησης εχουν επιλεχθει. εγω την εκανα 15 νοεμβρη και ακομα δεν εχω μπει.

Ημερομηνια αιτησης ή ημερομηνια υπογραφης με τραπεζα?

Προφανως ουτε καν σε εχουν καλεσει για υπογραφη συμβασης στην τραπεζα, ε?

Νοεμβρη???? χα χα χα χα!!!

Προχθες καλεσαν πελατη μου για υπογραφη με τραπεζα και αποστολη ΥΠΕΚΑ προς εγκριση με αρχικη αιτηση τον Οκτωβρη!!!!

Ολοι αυτοι που εγκριθηκαν ειναι αιτησεις στα μεσα καλοκαιριου και παλιοτερα

Link to comment
Share on other sites

ειχε αναφερει ο tsx οτι ειναι περιπου στον οκτωβρη . τουλαχιστον για την προηγουμενη υπαγωγτη. αρα ελεγα οτι ερχεται και η σειρα μας. δυστυχως πολυ αργες διαδικασιες.

Link to comment
Share on other sites

Στο δεύτερο πιστοποιητικό αν βάλουμε εξωτερική μόνωση υπολογίζουμε νέο Pgen για τον βαθμό απόδοσης του λέβητα? Και αν υπολογίζουμε τι τιμή βάζουμε στο Um?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.