Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Να σε κόψουν επειδή θα βάλεις λιγότερα m2 δεν παίζει. Μπορεί να θες να μονώσεις ένα τμήμα του τοίχου σου.

Γιατί δεν ζητάει προσφορά ο πελάτης σου ώστε να δεις πόσα τετραγωνικά του προσφέρει;

 

Λέβητα, αλλά τι λέβητα; πετρέλαιο, αέριο ή πέλλετ;

Με πετρέλαιο και αέριο, θα έλεγα 3Β με όριο τις 5.000.

Eβαλα λέβητα πελλετ..η βλακεία που έκανα είναι οτι και στο 1ο πιστοο και στο 2ο το πέρασα σαν κεντρικη θέρμανση με τιμή μαζί με κυκλοφορητή,καμινάδα 5700ευρώ...πάλι είμαι κάτω απο το όριο της κατηγορίας 3Δ απλώς προβληματίζομαι μήπως τώρα μου κάνουν νερά....στη διαδικασία του εξοικονομώ μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα...μάλλον δεν το παρατήρησε κανείς..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχει μήπως κανείς κανένα νέο γιατί ανακοίνωσε η Τράπεζα Πειραιώς οτι για την Κεντρική και Δυτική Μακεδονία το πρόγραμμα βρίσκεται σε α ν α σ τ ο λ ή ; Βλέπε και κάτω χαμηλά στο: http://www.piraeusbank.gr/ecportal.asp?id=300225&nt=96. Τελειώσαν τα χρήματα όπως ψιθυρίζεται;

Link to comment
Share on other sites

Και οι υπόλοιπες τράπεζες γιατί δέχονται αιτήσεις όμως;

Σημερινή ενημέρωση: ούτε η eurobank δέχεται πλέον αιτήσεις για Κ.Μακεδονία και Δυτική...

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι ενημερώθηκα κ εγώ. Καμία τράπεζα δεν δέχεται αλλά όμως ισχύουν οι προεγκρίσεις.

δηλαδή μπορούμε να καταθέσουν το 1ο πιστοπο. όσοι έχουν πάρει προέγκριση??γιατί τα κεντρικά υης εθνικής μου είπαν να μην καταθέσω και να περιμένω, γιατί θα βρούν νέα κονδύλια

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με εναν ανθρωπο που μου ειπε οτι ειναι ενα ακομα απλο ξεκαθαρο στραγγιγμα της αγορας

μολις στραγγιξουν θα αρχισουν να βγαζουν δοσεις και μετα απο αυτο παλι απο την αρχη

κυκλος ειναι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.