Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Ναι.

Ειναι κ τα δυο στον ορο "συστήματα σκίασης"

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οκ! Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Σελιδα 15 ειναι ο πίνακας των παρεμβασεων κ το κοστος.

Το 1Δ ειναι τα συστήματα σκίασης

 

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://exoikonomisi.ypeka.gr/LinkClick.aspx%3Ffileticket%3Dc7PTIKWeeGw%253D%26tabid%3D690%26language%3Del-GR&ved=0ahUKEwjBg_DzurvYAhXmd5oKHXxiBsgQFggeMAA&usg=AOvVaw3iSyr2SMeof3DhT5DbJs5Q

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

...γιατι εμένα μου ζητάνε απο την Τράπεζα.....πιστοποίηση των Τεντών;;; ενω εχω στειλει ΥΔ του τεντά οτι δεν απαιτειται CE για τις τεντες;

Link to comment
Share on other sites

Το ανάρτησα σε άλλο νήμα, το βάζω κι εδώ

Μπορεί να γίνει τροποποίηση παρεμβάσεων σε σχέση με την αίτηση (π.χ. από λέβητα --->κέλυφος), με την προϋπόθεση πάντα ότι είμαστε μέσα στο εγκριθέν συνολικό ποσόν κι επιτυγχάνονται οι προϋποθέσεις? 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν γίνεται στις περιπτώσεις που τρέχουν τώρα, στους επιλαχόντες δηλαδή. Σε κανονικές συνθήκες γινόταν.

Link to comment
Share on other sites

Συναδερφοι θυμηστε μου εάν δικαιολογειται ως παρέμβαση μόνον η αλλαγή των συλλεκτων σε ηλιακό θερμοσίφωνα δίχως την αλλαγή μποιλερ.

 

Να κρατησει δηλαδή κάποιος το δοχείο και να αλλάξει μόνο συλλέκτες από απλούς σε επιλεκτικους ή κενού.

Περνάει κάτι τέτοιο;

 

Στάλθηκε από το G3311 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ανάρτησα σε άλλο νήμα, το βάζω κι εδώ

Μπορεί να γίνει τροποποίηση παρεμβάσεων σε σχέση με την αίτηση (π.χ. από λέβητα --->κέλυφος), με την προϋπόθεση πάντα ότι είμαστε μέσα στο εγκριθέν συνολικό ποσόν κι επιτυγχάνονται οι προϋποθέσεις? 

Μπορεί. Το κάνω σε όλες μου σχεδόν τις περιπτώσεις. Πρόσφατα με κάλεσαν από το ΕΤΕΑΝ, με ρώτησαν για μία τέτοια περίπτωση και αποδέχτηκαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το ανάρτησα σε άλλο νήμα, το βάζω κι εδώ

Μπορεί να γίνει τροποποίηση παρεμβάσεων σε σχέση με την αίτηση (π.χ. από λέβητα --->κέλυφος), με την προϋπόθεση πάντα ότι είμαστε μέσα στο εγκριθέν συνολικό ποσόν κι επιτυγχάνονται οι προϋποθέσεις? 

Ναι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.