Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονόμηση κατ' οίκον - διαδικασία, δικαιολογητικά, οικονομικά θέματα, κ.λ.π.


Recommended Posts

 Στην Θεσσαλονίκη, οι τράπεζες ενημέρωσαν δυο πελάτες μου που είχαν υποβάλλει για προέγκριση και περιμέναν ότι θα μπούνε στο ψυγείο οι αιτήσεις τους..Δλδ υπάρχει νέο πάγωμα του προγράμματος στην περιφέρεια κεντρικής μακεδονίας..Περισσότερα προσεχώς..

 

Ποιά τράπεζα;

Link to comment
Share on other sites

Θυμήστε μου λίγο, μπορεί να κοπεί Απόδειξη για το πρόγραμμα;

Γιατί ο προμηθευτής δε θέλει να κόψει τιμολόγιο σε ιδιώτη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ποιά τράπεζα;

στον νομό Πέλλας σήμερα που μίλησα με τράπεζες δεν δέχεται αιτήσεις η εθνική και η Πειραιώς..στην Αλεξάνδρεια Ημαθίας σήμερα δεν δέχεται η Ευροβανκ...το γιατί δεν το ξέρω...αν έχει κάποιος πληροφόρησει ας ενημερώσει

Link to comment
Share on other sites

Ποιά τράπεζα;

 Συγγνώμη για την πολυ καθυστερημένη απάντηση ! Είναι το Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο το οποίο ανήκει στον όμιλο της Eurobank  

Link to comment
Share on other sites

 Να έχετε υπόψη σας

ότι προσωρινά σταμάτησε η χρηματοδότηση για το "εξοικονομώ κατ οίκον"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

πραγματοποιώ το 2ο πιστοποιητικό για το εξοικονομώ κατ' οίκον...υπεύθυνη δήλωση αναδόχου/προμηθευτή για συστήματα σκίασης (τέντες) θα πάω στην τράπεζα? τα υλικά δεν έχουν σήμανση ce..νομίζω οτι την τελευταία φορά που είχα τέντες στο πρόγραμμα δεν έδωσα τέτοιο χαρτί αλλά δεν είμαι σίγουρος.. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.