Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση έναν χρόνο για τακτοποίηση αυθαιρέτων


ay8airetos

Recommended Posts

Εγώ πάντως έχω κλείσει όλες τις "υποθέσεις" 4178 που είχα, ανεβάζοντας όλα τα έγγραφα - σχέδια κ.λπ. (πλήρωσα μέχρι και τις εισφορές υπέρ ΤΣΜΕΔΕ)......

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Καλά με τα σχέδια.Για τις αεροφωτογραφίες πότε θα έχουμε νέα?

εγώ δεν έχω κλείσει μόνο τις υποθέσεις από αυτές που με έχουν πληρώσει , στις οποίες δεν έχω αεροφωτογραφίες και ρε γαμώτο αφού είναι περιπτώσεις κτηρίων πριν το 75 , λόγο ηλικίας μου   , ξέρω ότι υπήρχαν τα κτήρια  και περιμένω τις αεροφωτογραφίες να το αποδείξω και να κάνω ολοκληρωμένη υπαγωγή Πήγε πελάτης μου στο ΤΕΕ και του είπαν ότι δεν υπάρχει τίποτα ακόμη και καμία σχετικά υπηρεσία ενώ και ψηφιακά δεν έχουν ανέβει ακόμα στην ιστοσελίδα Στο ΟΚΧΕ από συναδέλφους εδώ στο φόρουμ, μαθαίνω ότι δεν χορηγούν 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο πολυ σημαντικο κατα τη γνωμη μου:

Δεν θα επρεπε να υπαρχει π.χ. μια μειωση των δοσεων ανα 3μηνο, 6μηνο ενταξης στον νομο, ετσι ωστε να επιβραβευτουν αυτοι που ετρεξαν να ενταχθουν στον νομο?

Εξισωνονται ετσι οι "συνεπεις" (σε εισαγωγικα γιατι παντα για παρανομιες μιλαμε) με τους ασυνεπεις?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο πολυ σημαντικο κατα τη γνωμη μου:

Δεν θα επρεπε να υπαρχει π.χ. μια μειωση των δοσεων ανα 3μηνο, 6μηνο ενταξης στον νομο, ετσι ωστε να επιβραβευτουν αυτοι που ετρεξαν να ενταχθουν στον νομο?

Εξισωνονται ετσι οι "συνεπεις" (σε εισαγωγικα γιατι παντα για παρανομιες μιλαμε) με τους ασυνεπεις?

 

θα έπρεπε κανονικά, αλλά στο greece ο συνεπής είναι διαχρονικά και σε όλους τους τομείς ο μακάκας της παρέας 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ρε γαμώτο αφού είναι περιπτώσεις κτηρίων πριν το 75 , λόγω ηλικίας μου   , ξέρω ότι υπήρχαν τα κτήρια  και περιμένω τις αεροφωτογραφίες να το αποδείξω και να κάνω ολοκληρωμένη υπαγωγή

 

Προστέθηκε στο νόμο τέτοια δυνατότης ; Το τεκμήριο της ιδίας γνώσης ;

Εξάλλου , ο νόμος προμηνύει τη δημοσίευση των αεροφωτογραφιών της καταλυτικής ημερομηνίας κατασκευής , δηλαδή στον Ιούλιο του 2011 · όχι άλλων ημερομηνιών .

Link to comment
Share on other sites

Εκτός θέματος, αλλά Γιώργο, αεροφωτογραφίες προ του 1975 χορηγούνται κανονικά από τον πρώην ΟΚΧΕ, με φυσική παρουσία σου εκεί για εντοπισμό και παραγγελία. Το ηλεκτρονικό σύστημα παραγγελιών δεν λειτουργεί. Χρόνος παράδοσης ~ 1 μήνας

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.