Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γήπεδο ΠΑΟ - Ανάπλαση & Βωβός


zavi@tee.gr

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 190
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλικά:γίνε γάβρος τώρα που γυρίζει!!!!!!

Απαξιω να σου απαντησω σε οτι γραφεις μονο και μονο για αυτο! Σε αφεινω στη μιζερια σου και στο σκανδαλο Καραισκακη.

 

Γαυρος στο Γκυζι! :P Ανεκδοτο!:P:)

 

εσύ με την ευκαιρία πως και είσαι τόσο ενημερωμένος;

 

θα πρεπει να σου απολογηθω??

Βλεπεις φαντασματα?

Απλος φιλαθλος ειμαι!

Ενημερωθηκαμε γιατι εξαιτιας καποιον καλων ανθρωπων το εργο εχει γινει σιριαλ 10ετιες τωρα. Θες δεν θες ενημερωνεσαι αμα αγαπας κατι.

 

Εσυ γιατι εισαι τοσο ασχετη και εχεις κι αποψη??:P

Link to comment
Share on other sites

Georgis χαλάρωσε.

 

καταρχήν μην πετάς χαρακτηρισμούς από εδώ και από εκεί.

 

Αν θες να υποστηρίξεις όσα λες και να σε διαβάζουν με σεβασμό και όχι σαν ένα γραφικό τότε κομμένοι οι χαρακτηρισμοί.....άσχετος, ειδήμων κλπ

 

Εδώ είναι κοινότητα μηχανικών όποτε μην νομίζεις ότι δε σε καταλαβαίνουν τι θες να γράψεις.

 

Και ξεκόλλα με την εμμονή σου να πείσεις τον ss_sk.

Διαβάζουν και άλλοι και βασική αρχή των φόρουλς είναι η ελεύθερη ανταλλαγή απόψεων. Όχι να τους πείσεις.

 

Και εγώ Παναθηναϊκός οπαδός είμαι με διαρκείας χρόνια, κλάμπς, τρεχάματα και αγάπη προς το σύλλογο. και πάνω απ' όλα ο ερασιτέχνης αδελφέ.....;)

 

Και ναι ο Ζάβι είναι γαύρος και αποτελεί ανέκδοτο, αλλά στα πλαίσια της κουβέντας δε χρειάζεται να του επιτίθεσαι έτσι.

 

Πες ότι ξέρεις με επιχειρήματα και άσε τα άλλα.

 

Αυτά φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε TheoTDM900 δεν μπαινω καν σε διαλογο με γαυρο τι να του εξηγησω ειναι ματαιο.

Εξαλου απο αυτα που γραφει καταλαβαινεις τι ακυρα και ασχετα με το γηπεδο μας λεει τι να του πω αν τα παιρνουν οι καθηγητες του? μιζερια!:)

 

Ο αλλος με αυτα που γραφει φαινεται οντως οτι δεν ξερει τις λεπτομενερειες για αυτο εχει αντιθετη αποψη σε πολλα.

Δεν ειναι κακο να μην ξερεις. Δεν ειναι χαρακτηρισμος.

 

 

Στην ουσια του θεματος το εργο προχωραει εστω και με καθυστερηση ηδη 2 ετων κοντρα σε οσους το πολεμανε το γηπεδο θα γινει.

Και το ΣΤΕ που το λυβανιζουμε ειπε το ΝΑΙ στο γηπεδο και καταπιανε πολλοι τη γλωσσα τους :D

 

Ενταξει παντα θα υπαρχει ενα 5% αντιρησιες σε ολα τα θεματα ετσι για την κουλτουρα :P.

Τι να κανουμε?8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Επεσε... ψαλίδι στο πρόγραµµα διπλής ανάπλασης

 

ΧΩΡΙΣ το πολυλειτουργικό κέντρο τού ∆ήµου Αθηναίων, το γήπεδο µπάσκετ τού Παναθηναϊκού και µε µειωµένες εµπορικές χρήσεις στο νέο γήπεδο ποδοσφαίρου, αναµένεται να ξεκινήσει το πρόγραµµα της ∆ιπλής Ανάπλασης (γήπεδο τού ΠΑΟ και η ανάπλαση της Λεωφόρου Αλεξάνδρας). Το πρόγραµµα για τη ∆ιπλή Ανάπλαση συµπεριλαµβάνεται στο νοµοσχέδιο τού ΥΠΕΚΑ «Θαλάσσια Στρατηγική για την Προστασία και ∆ιαχείριση τού Θαλασσίου Περιβάλλοντος», το οποίο αναµένεται να έχει κατατεθεί στη Βουλή έως το τέλος της εβδοµάδας.

 

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4630239

Link to comment
Share on other sites

"Τίναξαν την... μπάνκα στον άερα οι μέτοχοι του Παναθηναϊκού! 260.000, αυτά του Αδαμάντιου Πολέμη, ήταν το αστρονομικό ποσό που μαζεύτηκε για την αύξηση των 15εκ. ευρώ στον ειδικό λογιαριασμό που έκλεισε σήμερα!"

Βρε με 260.000 ούτε γήπεδο Subbuteo δεν παίρνετε ! :P :D :) :smile: :lol: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Aπό την περίοδο 12-13 θα εφαρμοστεί η οδηγία της ουεφα που προβλέπει ότι το κόστος του ρόστερ κάθε ομάδας δεν θα μπορεί να υπερβαίνει το 70 % των εσόδων .

 

Θα έχουμε γέλια , αλλά επλίζω να τους βάλει χέρι και εκεί το δντ .

Αν δεν έχουμε πρωτάθλημα 10 ομάδων στην Α και 12 στην Β και 14 στην Γ δηλαδή μόλις 36 επαγγελματικές ομάδες δεν πρόκειται να δούμε προκοπή .

 

Από εκεί και μετά περιφέρειες και δήμοι θα είναι οι κατηγορίες .

 

Τώρα σκεφτείται τι έσοδα έχουν οι μεγάλοι και τι οι μεσαίοι και φανταστείτε το μέλλον .

 

Εγώ αν ήμουνα ΠΑΟ θα έλεγα ότι πουλάω το οικόπεδο της Λεωφόρου η να μου το απαλλοτριώσουν , ώστε να έχει έσοδα ο ερασιτέχνης , θα έμενα στο στάδιο , θα είχα φτηνά 45000 διαρκείας , 5000 ακριβά και μόνο 10000 εισιτήρια . Αμα έφτανα τα 20.000.000 από τα διαρκείας και τα εισιτήρια , θα ήμουν μιά χαρά .

 

Να πάω να πληρώσω 90.000.000 γιά να φτιάξω ένα κουτσορεμένο γήπεδο 40000 θέσεων και να πρέπει να έχω ακριβά διαρκείας και εισιτήρια είναι πλέον βλακεία .

Link to comment
Share on other sites

Πότε το αγόρασε ο ΠΑΟ για να το πουλήσει? Αν δεν κάνω λάθος του έχει παραχωρηθεί η χρήση από το δήμο Αθηναίων για όσο διάστημα έχει ποδοσφαιρικό τμήμα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.