Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιστροφή φόρου εισοδήματος


Recommended Posts

Πάω να τα ξοδέψω!

 

Σα δε ντρέπεστε ασυνειδητοι πολίτες! Να πάτε γρήγορα να πληρώσετε την περαίωση και τις οφειλές σας στο ταμείο! "Πρέπει να σωθεί η χώρα!!!" (και ας ψοφήσουν οι πολίτες της...)

Link to comment
Share on other sites

Λέτε ότι θέλετε. Εγώ είμαι ασυνείδητος. Φαντάσου ΟΥΤΕ περαίωση πλήρωσα.....

Τρέχω για καινούργιο σκληρό, κάρτα οθόνης κτλ.....

Link to comment
Share on other sites

μοσχάρια...

Αφήστε τους σκληρούς και τις κάρτες και δώστε τα στο ταμείο που έκανε ο πρόεδρος της βουλής.

 

Οι άνθρωποι προσπαθούν να σώσουν τη χώρα από το σημείο που ΕΣΥ την έφερες τρώγοντας μαζί τους. (Πάγκαλος et al).

Τώρα όποιος κατάφερε να κάτσει στο ίδιο τραπέζι με τον Θόδωρο και να πρόλαβε να έφαγε... Πρέπει να είναι ήρωας.

Link to comment
Share on other sites

Λέτε ότι θέλετε. Εγώ είμαι ασυνείδητος. Φαντάσου ΟΥΤΕ περαίωση πλήρωσα.....

Τρέχω για καινούργιο σκληρό, κάρτα οθόνης κτλ.....

 

Τι νεα απ το αβαταρ σου?Θα χιονισει επιτελους?

Εγω την επιστροφη λεω να την ξοδεψω για εξοπλισμο επιτελους....τοσα χρονια στο νοικι ειμαι....:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Αναθερμαίνω το θέμα:

Υπάρχει κόσμος που έχει εκκαθαριστεί κοντά στο τέλος του 2010, και δεν έχει πάρει ακόμη την πολυπόθητη επιστροφή;

Link to comment
Share on other sites

Οπωσδήποτε πρέπει να πάτε από την εφορία σας με το εκκαθαριστικό σας και να ζητήσετε πληροφορίες για το λόγο της καθυστέρησης. Μην περιμένετε να σας ειδοποιήσουν. Στην επιστροφή του 2009 είχα παρόμοιο πρόβλημα -για το λόγο αυτό ξεκίνησα και αυτό το θέμα- αλλά αν δεν πήγαινα από κοντά ακόμα θα την περιμένα..:) Πηγαίντε στην εφορία, ρωτήστε και πιστεύω ότι θα βρείτε απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.