Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιστροφή φόρου εισοδήματος


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Γεια σας παίδες. Να κάνω μια ερώτηση? Έκανα έναρξη επαγγέλματος τον Ιανουάριο του 2011! Πόσο είναι το αφορολόγητό μου; Ισχύει ότι για τα πρώτα 3 μου χρόνια είναι 30,000 Ευρώ? Ή έγινε 12,000 για όλους;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα!Ανήκω σε ΔΟΥ της Δυτικής Αττικής και ακόμη δεν μου έχει έρθει επιστροφή.(2000 ε το ποσό).Έεχει καθυστερήσει?Πως μπορώ να το ψάξω ? Σημειώνω οτι δεν είχα δηλώσει κάποιον λογαριασμό για να μπει το ποσό.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Στη ΔΟΥ μου ειπαν οτι ολες οι εκκαθαρισεις για επιστροφες θα γινουν μετα την 1 Οκτωβρη...

 

Τους εχεις ερθει ενημερωση..

Επειδη θελουν πρωτα να υπολογισουν και να στειλουν τα "ραβασακια" για την εκτακτη εισφορα...

 

Αρα υπομονη...

 

Διαβασε αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Χμ....Μάλιστα.Πολύς κόσμος όμως έχει πάρει την επιστροφή ήδη.Ανήκω στους τυχερούς υποθέτω?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω απο Δευτέρα.Καλα θά ναι να την έχω παρει μέχρι 31/10 που πρέπει να χουμε πληρώσει ΤΣΜΕΔΕ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω απο Δευτέρα.Καλα θά ναι να την έχω παρει μέχρι 31/10 που πρέπει να χουμε πληρώσει ΤΣΜΕΔΕ.

Ευχαριστώ

 

Aφησε την επικοινωνία για ΤΕΤΑΡΤΗ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.