Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΕΣΠΑ: Δικαιολογητικά - έλεγχος υλοποίησης επένδυσης


Recommended Posts

Την τράπεζα Probank έχω για ΕΦΔ κ σημερα με πήραν να μου πουν οτι η διαδικασία προχωράει κ επειδή κατά την εκταμίευση θα μου ζητηθεί (δε μου διευκρίνισε ποιος τη ζητάει) βεβαίωση περι μή πτώχευσης με ενημέρωσε ώστε να την βγάλω απο τώρα κ να μη τρέχω τελευταία στιγμή. Τι να σας πω, δε θυμάμαι κάτι τέτοιο στα δικαιολογητικά κ δεν έχω καμία διάθεση να τα ξαναδιαβάσω με τις τροποποιήσεις τους κ τις ενηεμρώσεις τους... Γενικώς ο υπάλληλος με τον οποίο μιλάω είχε-έχει πλήρη άγνοια από το ΕΣΠΑ γι'αυτο μη σας πάρω στο λαιμό μου.

Ήξερα για το πρωτοδικείο αλλά μάλλον στο ΚΕΠ θα πάω και ας καθυστερήσει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 828
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα μού ζήτησαν από ICAP (Εμπορική) το IBAN ενός λογαριασμού μου. Τους το έδωσα και με διαβεβαίωσαν ότι θα πληρωθούμε πριν τις γιορτές. Μάλιστα, μου είπαν ότι έχουν ήδη πιστωθεί κάποιοι λογαριασμοί!!! Εκτός και είναι λογαριασμοί των τραπεζών για να μας πληρώσουν μέχρι 15 Δεκεμβρίου. Αυτό δεν το ρώτησα. Εμένα ακόμα είναι "Διαθέσιμο για τελική πιστοποίηση" και μου κάνει εντύπωση που τρία βήματα πριν την εκταμίευση μου ζήτησαν λογαριασμό! Άρα πάμε καλά! Αφού το είχε πει κι ο ΓΑΠ: "Υπάρχουν λεφτά!!! Ναι, λεφτά υπάρχουν!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!! την Παρασκευή ήρθε ο έλεγχος από τον ΟΑΕΔ και ολα οκ. έχω κάποιες απορείες όσον αφορά τον δεύτερο έλεγχο. από πότε μπορώ να αρχίσω να κόβω τιμολόγια για τον δεύτερο έλεγχο?? πώς μπορώ να ενημερωθώ για το πότε θα πάρω τα χρήματα της πρώτης δόσης?? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.