Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αμοιβές


Recommended Posts

Αν τις ρυθμίσω θα τις σβήσω με διαγραφή και χαρακτηρισμό μη υλοποιημένο (ας πούμε).

Αλλά δεν τις δηλώνω, εφόσον δεν θα επηρρεάζουν το κείμενο της βεβαίωσης (εξαίρούνται οι περιπτώσεις συνενώσεων-ανταλλαγών δωματίων γειτονικών διαμερισμάτων, που δε μου χει τύχει ακόμα).

 

Σε περίπτωση μεταβίβασης που γινόταν ένας κακός χαμός, στο συμβόλαιο (όχι για το φάκελο της ρύθμισης) έφτιαξα και νέα κάτοψη για να ξέρουν οι άνθρωποι τι θα πάρουν. Είναι ενήμεροι όλοι ότι παραμένουν αυθαίρετες οι αλλαγές, αλλά ωστόσο δεν επηρρεάζεται η μεταβίβαση.

Edited by sagiasd
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά..εχθές πήγα σε ένα πελάτη να κάνω μία ρύθμιση αυθαιρέτου και μου έδειξε μία διαφίμηση (το τηλέφωνο το έχω στη διάθεση μου για όποιον το θελήσει) και γράφει ρύθμιση αυθαιρέτου με ''300'' ευρώ ακουσων άκουσων....μπορούμε να κάνουμε κάτι ώστε κάτι τέτοιοι επίτιδιοι να πάρουν το μάθημά τους...όπως π.χ κάποιου είδους καταγγελία στο Τ.Ε.Ε???

Link to comment
Share on other sites

Τρελλό Ηρακλάκι μου,

αυτά περί 300€ είναι π@@@@@@.

Άμα διαβάσει καλά κάποιος το διαφημιστικό λέει 300€ τώρα και μετά βλέπουμε αναλόγως τις εργασίες. Τουλάχιστον κάτι τέτοιο είχε πέσει στα δικά μου χέρια.

 

Από την άλλη με το που θα περάσει αυτό που ανήρτησα παραπάνω, δε θα μπορεί και επισήμως να κάνει τίποτα το ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.