Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

στο απόκομμα της εφημερίδας λέει..
ότι οι αεροφωτογραφίες θα απεικονίζουν την κατάσταση πριν την 28/7/11..

δε λέει όμως πόσο πριν..

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται πως θα ψαχνουμε να βρουμε δημοσια εγγραφα για να αποδειξουμε οτι οι κατασκευες υπαρχαν πριν τις 28/7/2011, αν και δεν θα φαινονται στις α/φ του Συστηματος.

 

Για να δουμε.

 

Οταν νομοθετουν ασχετοι, αυτα παθαινουμε.

 

ΥΓ. Βεβαια, απο οτι φαινεται, δεν κανει μονο ο Σιφουνακης τοπογραφικα με iphone, κανουν και συναδελφοι μας, οι οποιοι συμμετεχουν και εδω.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

  μαλλον προκειται για αυτο...πριν περιπου 2 χρονια...   PDF]ΑΔΑ: Β4ΒΟ46Ψ84Θ-ΒΓ2

https://diavgeia.gov.gr/doc/Β4ΒΟ46Ψ84Θ-ΒΓ2

κάλυψη των αναγκών διαχείρισης και διάθεσης 400.000 αεροφωτογραφιών, με πρόβλεψη για 100.000 νέες αεροφωτογραφίες για τις μελλοντικές ανάγκες του.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"… καθώς οι υπηρεσίες του ΥΠΕΚΑ είχαν καταβάλει τεράστιες προσπάθειες, προκειμένου ο νόμος να μην είναι «ευάλωτος» όσον αφορά τη συνταγματικότητα…"

 

Αυτό είναι λίγο παρεξηγήσιμο. Μήπως εννοεί ... :roll: . Αλλά όχι, ας μην είμαστε καχύποπτοι, το ΣΤΕ δεν ενδίδει σε πιέσεις!

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να μπω στις υπηρεσίες της ιστοσελίδας του τεε (αυθαίρετα, αμοιβές, my tee κλπ κλπ) με google chrome. μου βγαίνει διαρκώς το σφάλμα:

The webpage at https://portal.tee.gr/ypeka/auth/pages/app/Welcome.jspxmight be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
Error code: ERR_SSL_FALLBACK_BEYOND_MINIMUM_VERSION
 
με moziila και internet explorer δεν έχω κανένα πρόβλημα, μπαίνω κανονικά..
έχει συμβεί σε κάποιον? τρόποι αντιμετώπισης?
θυμάμαι ότι αυτό το πρωτόκολλο ασφαλείας ssl δεν επιτρέπει στα email που μου έρχονται στο teemail να προωθούνται απευθείας στο gmail, όπως είχα ορίσει, αλλά δεν μπορώ να βρω τρόπο αντιμετώπισης..
ευχαριστώ. 
Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

Εδώ προσπαθούσα να μπω στην σελίδα της αγοράς εργασίας και ούτε αυτή λειτουργεί.....Ξέρει κανείς τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.