Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Παυλο ευχαρστω για αλλη μια φορα, (ηθελα κ βεβαιωση για ΔΕΗ αλλα δεν απαιτειται το 30% αποτι βλεπω στο συστημα,αρκει η πρωτη δοση..)

ευχαριστω κ τον συναδελφο inaris για τις πληροφοριες περι ηλεκτροδοτησης!!(βεβαια δεν απαιτουνται αμοιβες επιβλεψης  εφοσον η ΟΑ του92  εχει ληξει)

Edited by nikosantonakas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι, τη βοήθεια σας θέλω

Σε πολυκατοικία έχω αλλαγή διαμερισματωσης σε τρεις ορόφους, όπου 6 διαμερίσματα χωρίστηκαν σε δυο κι έγιναν 12.  Έκανα τακτοποίηση με τον 4178 με τρία φύλλα καταγραφής με αλλαγή διαμερισματωσης σε κάθε όροφο .  Για την τροποποίηση της σύσταση ο συμβολαιογράφος ζητά μοναδικό αριθμό για κάθε νέο διαμέρισμα. Αυτό πως το επιτυγχάνω ; μπορώ να ανοίξω άλλα 12 αρχεία που να αναφέρονται στο μητρικό  αρχείο με μηδενικές παραβάσεις και πρόστιμα και να βγάλω έτσι ξεχωριστούς μοναδικούς αριθμούς;

Edited by θανος_
Link to comment
Share on other sites

Ναι! και γράφεις στην τεχν. έκθεση για το διαμέρισμα υπ' αριθμ...... που εμπίπτει στις ρυθμίσεις του ν. 4178 με την αίτησ υπ' αριθμ. ....... κτλ

Link to comment
Share on other sites

Έχω να βγάλω μια βεβαίωση σε ένα αδόμητο αγροτεμάχιο όπου ο ένας ιδιοκτήτης είναι εταιρεία.

1)Στο πεδίο επώνυμο - όνομα βάζω το όνομα της εταιρείας;

2)Στο πεδίο πατρώνυμο - μητρώνυμο τι βάζω;  εταιρεία;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

για βεβαίωση αδόμητο οικοπέδου, απλά συμπληρώνω τα στοιχεία και υποβάλλω, δεν χρειάζεται να ανεβάσω αρχεία? υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανεβάζεις κάτι. Το μόνο που κάνεις είναι αυτοψία στο ακίνητο και σωστή συμπλήρωση των στοιχείων στα αντίστοιχα πεδία.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.