Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οδηγός για την ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ΕΣΠΑ


Recommended Posts

Εγώ μετά από τόσα χρόνια και όπως είπα μετά από 4 επιδοτήσεις είμαι εντός. Στο μεσοδιάστημα έμαθα ότι δεν πρέπει να περιμένω από το κράτος (ΕΟΜΜΕΧ, ΟΑΕΔ) ελεημοσύνη για να φτιάξω τον εξοπλισμό μου κι ότι έπρεπε να στηριχθώ στα δικά μου πόδια. Κι αυτό έκανα.

Respect. Συγχαρητήρια και καλή αξιοποίηση! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους όσους την είχαν ανάγκη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι,

 

Ας είσαστε ετοιμοι για ενστασεις, καθώς μπορεί και να εχετε κοπεί για κανά ασχετο τυπικό λόγο.

 

BTW, βρήκα το ονομα μου στους επιλεγμένους...... δεν το περίμενα.

 

Αντε, καλά αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

χμ...και να σκεφτεί κανείς ότι σε εμένα τα είχαν βρει όλα οκ και δεν ειχε χρειαστεί διόρθωση...

Τα ίδια και εγώ, και ένσταση

Link to comment
Share on other sites

Γραφειοκρατικό π.χ. μπορεί να είναι και η αναντιστοιχία της επιλογής εξοπλισμού-προτεινόμενης επένδυσης με τις δραστηριότητες του ΚΑΔ.Αυτό σίγουρα δεν ελέγχθηκε κατα τη φαση της ταυτοποίησης αλλα το αφήσαν για τη δεύτερη φαση της αξιολόγησης.Αν μια πρόταση κόπηκε για τέτοιο λόγο νομίζω οτι η αντίρρηση θα εχει υπόσταση..

Link to comment
Share on other sites

Ένα ευχαριστώ στο κράτος που για άλλη μια φορά άφησε απέξω νέους μηχανικούς

 

Κι εγώ μία από τα ίδια. Στην απέξω.

Τζάμπα καθόμουν κι εκθείαζα το ποντίκι και το πληκτρολόγιο!!! Lol

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έξω. Ένα ευχαριστώ στο κράτος που για άλλη μια φορά άφησε απέξω νέους μηχανικούς που έβαλαν μόνο τα απαραίτητα

 

+1

 

Και επιπλέον ρε γ@@@το,άνθρωποι που είναι γνωστοί συνδικαλοτέτοιοι,πήραν ΟΑΕΔ, παίρνουν ΕΣΠΑ τώρα,παιδιά και ανήψια πολιτευτή που όλα δουλεύουν στο ίδιο γραφείο πήραν όλοι και όχι μικρά ποσά και εμείς που τα πήγαμε οριακά,πάλι τα ίδια...Δεν πειράζει,καλή καρδιά!

Link to comment
Share on other sites

Εάν αθροίσετε τα ποσά των επιδοτήσεων (μετατροπή pdf σε excel) προκύπτει το ποσό των 68.161.098,71€. Δηλαδή από τα 250εκ. η κυβέρνηση το έκανε 75€ και τελικά δίνει 68εκ.

Για όσους δεν επιδοτήθηκαν (και εγώ μαζί) κάντε λίγο υπομονή.

Όταν θα ανοίξουν και τα κλειστά επαγγέλματα τότε θα κτυπάμε το κεφάλι μας στον τοίχο που δεν φύγαμε από τη χώρα εγκαίρως.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.