Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα 3 που εκανα εγω εσχατως, μου το εδωσε το xml κανονικοτατοτατα   :shock:

Ήταν δικά σου τα πρώτα. Δεν στο δίνει όταν άλλος έχει κάνει τα πρώτα :wink:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι μαλλον, δε μου ειχε ξανατυχει να κανω εξοικονομω στη 2η φαση που το 1ο ΠΕΑ το εκανε αλλος συναδελφος

Edited by Inzaghi
Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που στην αιτηση δηλωσω αναδοχους / προμηθευτες και ποσά,  αλλα μετα, στην υλοποιηση, για διαφορους λογους αλλαξω προμηθευτη/αναδοχο υπαρχει προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Οχι.....Δεν υπάρχει καμία υποχρέωση να ταυτίζεται ο τελικός προμηθευτής με τον αρχικό... Λίγη "χαρτούρα" παραπάνω έχει στην τράπεζα.....

Μου έχει τύχει περίπτωση που άλλαξε μέχρι και ο προμηθευτής που είχε πάρει την προκαταβολή..... Εννοείται ότι υπήρξε μία μικρή καθυστέρηση στην όλη διαδικασία περίπου 1 μήνα.....

Edited by pggiotas
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει:

 

α. Μόνωση κεραμοσκεπής θεωρείται μόνωση δώματος (40€/μ2) ή μόνωση κελύφους (50€/μ2)?

β. Για εσωτερική μόνωση οροφής χρειάζεται ειδική αιτιολόγηση? επειδή μέσα ο οδηγός λέει ότι "είναι επιλέξιμη η τοποθέτηση εσωτερικής όταν η τοποθέτηση εξωτερικής θερμομόνωσης είναι τεχνικά αδύνατη ή δεν επιτρέπεται από την κείμενη νομοθεσία (πχ διατηρητέα, παραδοσιακοί οικισμοί).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.