Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Ευχαριστώ και εγώ από την πλευρά μου όλα τα παιδιά που φεύγουν, τόσο για την προσφορά τους όσο και τη συνεργασία που είχαμε τόσα χρόνια!!! 

Καλή δύναμη και όρεξη στα νέα παιδιά!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους τους "παλιους" που αποχωρουν για αυτα που εχουν προσφερει απο τον πολυτιμο χρονο τους . Ειμαι σιγουρος οτι εμπνεουν τα νεα μελη της συντονιστικης ομαδας για να συνεχισουν επαξια το εργο τους.

Καλο διαβασμα, καλη υπομονη και προπαντως ορεξη για προσφορα στους νεους σντονιστες.

 

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα στα παιδιά που αποχωρούν από την συντονιστική ομάδα ,όλοι τους εξαιρετικοί συνάδελφοι.

Καλωσορίζω τους νέους συντονιστές και εύχομαι καλή επιτυχία !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τους αποχωρήσαντες συν/φους για το έργο που προσφέραν τόσο καιρό. Σας ευχαριστώ για τις ευχές και ελπίζω να ανταποκριθώ στο έργο που μου ανετέθη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κλείνοντας τον κύκλο των τελευταίων αλλαγών που έγιναν στην ομάδα μας, θα ήθελα να ευχαριστήσω και τον έτερο super mod της ομάδας @GRTOPO που και αυτός για πολλά χρόνια μετέφερε με υπομονή και αγάπη τις γνώσεις του στην κοινότητα.

Ένας έμπειρος μηχανικός και εξαιρετικός συνάδελφος ήταν πάντα η ψύχραιμη γνώμη για τις αποφάσεις στην κοινότητα και έκανε πολλές προσπάθειες και παρεμβάσεις για την συνεργασία μας με φορείς όπως το ΤΕΕ, το ΠΣΔΑΤΜ και υπηρεσίες άλλων φορέων που σχετίζονται με το επάγγελμά μας.

Να τον ευχαριστήσω από καρδιάς και να του ζητήσω να παραμείνει ενεργός και χρήσιμος στην κοινότητα σε μια ειδικότητα μηχανικών που έχει καταστεί άκρως απαιτητική και με διαρκής μεταβολές. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Engineer said:

που έχει καταστεί άκρως απαιτητική και με διαρκής μεταβολές. 

Να το ξαναδούμε λίγο πιο προσεκτικά αυτό; Δεν τηρούνται που δεν τηρούνται οι κανόνες, μην ξεφύγουμε και με τα ορθογραφικά!

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια και από μένα στον εξαιρετικό συνάδελφο, για την αμέριστη και ουσιαστική συμβολή του στην προσπάθεια ενημέρωσης για θέματα της ειδικότητάς του.

Δεν γνωρίζω τους λόγους αποχώρησης από το συγκεκριμένο πόστο, που τόσο επάξια υπηρέτησε, αλλά πιστεύω ότι "θα λείψει" από τη μεγάλη κοινότητα των μηχανικών.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.