Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Μετά από 13 χρόνια θα αποχαιρετήσω και από εδώ, δημόσια, τον @ilias, τον συνάδελφο που είναι ταυτισμένος με την ιστορία αυτής της κοινότητας όσο κανένας άλλος.

Ένας εξαιρετικός συνάδελφος, στάθηκε κάθε στιγμή στο πλευρό όλων με τις γνώσεις και την εμπειρία του, βοήθησε τόσο στα θέματα συζητήσεων όσο και με εκατοντάδες ώρες εργασίας στην διαχείριση και την εξέλιξη της κοινότητας. 

Ταυτόχρονα είναι και ένας εξαιρετικός άνθρωπος, μια ξεχωριστή προσωπικότητα, που κέρδισε την εμπιστοσύνη όλων μας με τις αρχές και τις αξίες που τον συνοδεύουν.

Η δική του στάση όλα αυτά τα χρόνια θα αποτελεί πάντα παράδειγμα για όλους μας. Στον δρόμο που χάραξε λοιπόν, η προσφορά του καθένα από εμάς, για όσο χρόνο του επιτρέπουν οι υποχρεώσεις του, η συνεισφορά του σε θέματα συζητήσεων και σε διαθέσιμο υλικό κρατάνε ζωντανή την κοινότητα και δίνουν μια μικρή αλλά τόσο απαραίτητη βοήθεια σε κάθε νέο μηχανικό. 

@ilias ένα ειλικρινές και μεγάλο ευχαριστώ εκ μέρους όλων, και σου ζητώ να συνεχίσεις να εμπνέεις τους συναδέλφους και τον τεχνικό κόσμο με την συμμετοχή και την συνεισφορά σου στην κοινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Από τα μέλη που ξεχώρισαν για τις γνώσεις τους και την ανιδιοτέλεια τους. Όπως δηλαδή θα έπρεπε να είναι κάθε μέλος ενός φόρουμ. Καλή συνέχεια σε ό,τι κάνεις συνάδελφε @ilias. Σε ευχαριστώ -και προσωπικά -  για την προσφορά σου στο φόρουμ και συνεπώς και σε πολλούς από εμάς τους συναδέλφους.

Link to comment
Share on other sites

Τα είπε όλα ο admin παραπάνω, απλά ως μέλος-συνάδελφος και όχι ως συντονιστής θέλω κι εγώ να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Ηλία που θωρώ ότι είναι συνυπευθυνος-συνδιαμορφωτής σε μεγάλο βαθμό του φόρουμ όχι απλά όπως είναι σήμερα, αλλά όπως ήταν στις καλύτερες στιγμές του!

"Γνωριζόμαστε" ως συντονιστική ομάδα πάνω από 10 χρόνια πλέον, αλλά και πιο πριν. Μεγάλο κενό λοιπόν, αν και ο καθένας, έχει οικογενειακές και επαγγελματικές υποχρεώσεις και είναι απολύτως σεβαστό να μην μπορεί να συνεχίσει άλλο. Το "πρήξιμο" που δέχτηκε ως υπερυντονιστής είναι μεγάλο καθώς γίνεται αποδέκτης μικρών και μεγάλων προβλημάτων και πρέπει να είναι decision maker πιθανότα σε στιγμές-ώρες-μέρες που έχει έξτρα φόρτο στην "πραγματική" ζωή...

Καλή συνέχεια λοιπόν αγαπητέ συνάδελφε αλλά και φίλε πλέον Ηλία!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετά από πολλά χρόνια παρουσίας και προσφοράς στην συντονιστική ομάδα, θέλω να αποχαιρετίσω και να ευχαριστήσω δημόσια από καρδιάς εκ μέρους όλων για την προσφορά τους συντονιστές που αφήνουν την θέση τους:

@DIMITRIS80

@Γιάννης

@terry

@Manolis gon

@danaikaterina

@AlexisPap

@akius

@yian

Η ανιδιοτελής προσφορά τους και η παραταθήκη των δημοσιεύσεών τους στην κοινότητα θα αποτελούν παράδειγμα για κάθε νέο μέλος μας.

Ταυτόχρονα έχουμε την χαρά να εντάσσουμε σαν νέους συντονιστές τους συναδέλφους:

@ntanos

@akis73

@dimitris GM

Τους οποίος και στηρίζουμε στις νέες αρμοδιότητες τους και τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία στο έργο τους.

Link to comment
Share on other sites

Αποχαιρετώ με τη σειρά μου τους συναδέλφους που με αφοσίωση τόσα χρόνια προσέφεραν ανιδιοτελώς τις γνώσεις και τον προσωπικό τους χρόνο για να λειτουργεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο η διαδικτυακή μας κοινότητα.  Καλωσορίζω τους νέους συντονιστές και εύχομαι καλή δύναμη στα νέα καθήκοντα. 

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώντας ότι και εγώ συγκαταλέγομαι στα "παλιά" μέλη του forum, θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συντονιστές που πρόσφεραν τόσα πολλά χρόνια τις γνώσεις και, κυρίως, το χρόνο τους για τη σωστή λειτουργία του.

Επίσης, δύναμη και υπομονή στους νέους συντονιστές και καλύ επιτυχία στο δύσκολο έργο τους..

Link to comment
Share on other sites

Τέλος εποχή λοιπόν!!!! Θυμάμαι τις δύσκολες εποχές πριν το 2010 που ψάχναμε έγγραφα και εγκυκλίους, συζητούσαμε για ΕΑΚ ΕΚΩΣ και επιλύσεις, καυγάδες, θυμάμαι τον rigid, Σπυριδούλα, Χάρη, acnt... Μεγαλώσαμε κύριοι....

 

Α ρε Engineer, οι περισσότεροι τότε δεν ήμασταν καν παντρεμένοι και τώρα έχουμε "μεγάλα" παιδιά...

 

Καλή επιτυχία στους νέους συναδέλφους moderators και καλά κουράγια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κι εγώ τους συναδέλφους της ομάδας συντονισμού για την συνεργασία όλα αυτά τα χρόνια. Αφήνω το πόστο μου με τις καλύτερες αναμνήσεις. Αποχαιρετώ όσους συνεχίζουν στην ομάδα, κι εύχομαι καλή αρχή στους νέους... Σιδεροκέφαλοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη στους νέους συντονιστές! Καλή συνέχεια σε όσους παραμένουν! Είναι ωραίο όταν από μια συνεργασία γίνεσαι και καλό παρεάκι, σημαίνει πολλά... Σας ευχαριστώ όλους για την όμορφη συνεργασία εντός και εκτός συντονιστικής ομάδας!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.