Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αμοιβές


Recommended Posts

Δηλαδή θα ξεκινήσεις να δηλώνεις αυθαίρετο με ημερομηνία Φεβρουάριο 2012 και θα υπάρχει ήδη ημερομηνία εισαγωγής από το 2011;

 

Αυτό δημιουργεί σε κάποιο σημείο πρόβλημα; Πειράζει να είναι όποτε θέλει η ημερομηνία εισαγωγής της δήλωσης, εφόσον υπάρχει και ημερομηνία υποβολής;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια ασυμβατότητα αν κάνεις το συμφωνητικό μετά την ημερομηνία εισαγωγής, αλλά λογικά δεν θα υπάρξει πρόβλημα εφόσον το συμφωνητικό πάει μόνο στο τεε, το οποίο και ενδιαφέρεται για τις κρατήσεις του.

Έχω και γω ξεκινήσει διαδικασία υποβολής από δεκέμβρη και δεν έχω κάνει ακόμα συμφωνητικό μιας και ο πελάτης μου είχε φύγει νωρίτερα από την υποβολή. Σε αυτή την περίπτωση έχει κανείς ιδέα τι πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

αφού οι πελάτες γυρίζουν 2-3 μηχανικούς φυσικό είναι να συμβαίνει σε όλους μας

σιγα μηνκανει συμφωνητικό ο πελέτης πριν μαθει το πρόστιμο

Link to comment
Share on other sites

αφού οι πελάτες γυρίζουν 2-3 μηχανικούς φυσικό είναι να συμβαίνει σε όλους μας

σιγα μηνκανει συμφωνητικό ο πελέτης πριν μαθει το πρόστιμο

 

... και πριν βρει τον φθηνότερο μηχανικό. Σαν να αγοράζει τομάτες ένα πράγμα... που ακόμη κι εκεί θέλει να έχει ποιότητα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παραίνεση:

Θεωρώ πως δεν πρέπει ν' αναφέρονται έτσι ευθέως στο site τέτοιου είδους ποσά!!!

Δεν εξυπηρετούν κανένα.

Μην ξεχνάμε ότι, το site δεν διαβάζεται μόνο από μηχανικούς, αλλά και από πολλούς άλλους...

Αν κάποιος θέλει να πει κάτι αντίστοιχο, ας το λέει όσο ποιό "κωδικοποιημένα" μπορεί.....

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος θέλει να πει κάτι αντίστοιχο, ας το λέει όσο ποιό "κωδικοποιημένα" μπορεί.....

Να λέμε τα ποσά συναρτήσει του λ :)
Link to comment
Share on other sites

Να λέμε τα ποσά συναρτήσει του λ :)

 

τι μου θυμισες τωρα.....πελατης μου τηλ μια μερα και μου λεει......ριξε τις αμοιβες γρηγορα και ελα να πληρωθεις θαλλαξει το λ σε λιγες μερες :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

τι μου θυμισες τωρα.....πελατης μου τηλ μια μερα και μου λεει......ριξε τις αμοιβες γρηγορα και ελα να πληρωθεις θαλλαξει το λ σε λιγες μερες :mrgreen: :mrgreen:

Χαχαχαχαχα απίστευτο! :shock:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.